Szafki hotelowe

Szafy hotelowe są tak samo ważne jak łóżka hotelowe. Klienci muszą nie tylko dobrze spać, ale także przechowywać swoje rzeczy. Szafa, komoda czy stolik nocny powinny pasować do pomieszczenia pod względem materiału i koloru.
Wybierając szafki nie należy zapominać o podstawowej rzeczy - zapewnić klientowi przestrzeń. Możliwość przechowywania odzieży i rzeczy osobistych. Ważny jest nowoczesny kształt, obróbka powierzchni i materiał.
Szafka powinna być miejscem uniwersalnym. Powinien wpisywać się w przestrzeń, a nie ją optycznie zmniejszać, nie zakłócać, ale ją uwydatniać. Powinna to być kwestia estetyczna i funkcjonalna. Ważne jest, aby klienci mogli wieszać rzeczy w szafie, ale także przechowywać swoje ubrania. Meble powinny pasować, czyli pasować kolorystycznie do reszty pomieszczenia.
Klient powinien mieć możliwość wyboru pomiędzy szafą klasyczną i mniejszą. Nawet ci, którzy podróżują z niewielkim bagażem, chcą mieć porządek w swoich rzeczach, chcą mieć miejsce na przechowywanie ubrań, akcesoriów i dokumentów.