Nasze realizacje

Nasze realizacje

Firma Bajex działa na rynku już długi czas i nasze realizacje przypadły do ​​gustu wielu klientom. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem! Naszym credo jest jak najlepsze zaspokojenie wymagań klientów i przekształcenie ich wnętrza lub elewacji w królestwo marzeń dzięki naszej szerokiej gamie produktów.

Hotel Biele Studničky Dargov

W hotelu Biele Studničky Dargov otrzymaliśmy zadanie przekształcenia sali w nowoczesne i gustowne miejsce na szeroką gamę wydarzeń. Nasze projekty wnętrz są gwarancją profesjonalizmu, kreatywności i wiedzy. Liczba pozytywnych recenzji tylko potwierdza, że ​​Bajex dba o satysfakcję klientów. Z zadaniem poradziliśmy sobie w następujący sposób.

Hotel Biele Studničky Dargov  Hotel Biele Studničky Dargov2

Sala konferencyjna BIAŁY DWÓR

Konferencja w hotelu BIAŁY DWÓR już nigdy nie będzie zwyczajna. Pomieszczenie uzupełnione naszymi wysokiej jakości produktami nabiera nowego wymiaru komfortu i estetyki. Długie siedzenie nie będzie już sprawiać bólu. Nasze stoły składane idealnie pasują do Twojego wnętrza lub na zewnątrz. O ich pozytywnych właściwościach przekonało się wielu klientów. Nie wahaj się i już teraz przejrzyj naszą szeroką ofertę stołów i krzeseł.

BIAŁY DWÓR BIAŁY DWÓR2

hotelu Kastel

Nasze realizacje obejmują również wyposażenie restauracji. Bajex jest w stanie upiększyć także Twoją restaurację. W Hotelu Kastel byli bardzo zadowoleni z naszych produktów. Zapewnij swoim gościom nie tylko doznania kulinarne, ale także wygodę, komfort i inspirację. Masz gwarancję wyboru z naszej szerokiej oferty.

Kasztel Kastel2

Hotel Kocierz

Celem każdego właściciela hotelu jest gwarantowana satysfakcja jego klientów. Dopasowaliśmy dodatki hotelowe w neutralnych kolorach. Wnętrze emanuje przyjemną atmosferą z nutą domu. Nasze produkty mogą przekształcić Twoje wnętrze lub na zewnątrz w oazę spokoju i komfortu. Masz gwarancję wyboru z naszej szerokiej oferty.

Kocierz Kocierz2

Nasze realizacje i oferta stale powiększają się o nowe produkty i zadowolonych klientów. Wybierz już dziś z naszej szerokiej oferty produktów i nadaj swojemu lokalowi nowy akcent jakości, nowych trendów i atrakcyjności dla swoich klientów. Pozwól nam stworzyć wycenę zgodnie z Twoimi życzeniami, a my zadbamy o to, aby Twój lokal ożył na nowo.

Hotel Kubo

Hotel Kubo wymagał gruntownego remontu swoich pokoi. Dostaliśmy zadanie zaprojektowania i upiększenia wszystkich pokoi w tym hotelu. Nie było to dla nas łatwe zadanie, ale przedstawiliśmy tę koncepcję właścicielowi hotelu, który powierzył nam hotel kubo.

Hotel Kubo 2 Bar w holu hotelu Kubo

Te zdjęcia pokazują, że jako jednostka daliśmy radę. Aby uzyskać więcej zdjęć, Kliknij tutaj.