o nas

o nas

Kluczową działalnością naszej firmy są dekoracyjne i praktyczne tekstylia domowe, ich zdobienie oraz dystrybucja do konsumenta końcowego. Naszymi klientami są hotele, pensjonaty, restauracje, ale także klienci indywidualni poszukujący oryginalności i klimatu dla swoich wnętrz.

Wykorzystując wysokiej jakości tekstylia i meble nasza firma wykańcza wnętrza hoteli, pensjonatów, restauracji i domów rodzinnych, podkreślając ich niepowtarzalny klimat i tym samym wspierając autoprezentację i cele ich właścicieli. Jesteśmy przekonani, że w usługach restauracyjnych i hotelowych liczy się atmosfera i estetyka przestrzeni, której integralną częścią są oryginalne tekstylia. Nasze produkty to odzież dla Twojego wnętrza.

Pokrowce na krzesła

 

Tekstylia hotelowe

W naszej firmie budujemy kulturę szacunku do klienta i profesjonalnie wykonanej pracy. Naszymi kluczowymi wartościami są jakość, niezawodność i orientacja na klienta. Spoiwem naszego zespołu jest miłość do tekstyliów, osobista kreatywność i entuzjazm, z jakim każdego dnia podejmujemy się nowych realizacji. Nasi klienci i ich pomysły są dla nas impulsami i jednocześnie motorami napędowymi. Priorytetowym celem naszej firmy jest Państwa satysfakcja.

 

Znajdziesz nas

Bajex s.r.o.

Kamieniec 9

Bardejów, 08501 Słowacja

E-mail: bajex@bajex.sk

Tel: +421 919 280 686

Obserwuj nas


Napisz do nas