Rolety rzymskie

Dekoracją okien hotelowych nie muszą być tylko zasłony i zasłony, ale także np. rolety rzymskie. Jest to element dekoracyjny, a zarazem praktyczny, który zapewni Twoim klientom pożądaną prywatność, a jednocześnie rozświetli pomieszczenie.
Rolety wykonane są z tkaniny, dzięki czemu w ofercie dostępna jest szeroka gama odcieni i wiele wzorów. Miękka tkanina nada pomieszczeniu romantyczny wygląd i zapewni możliwość wyszukanego sposobu marszczenia. Można wybierać także spośród tkanin o różnym stopniu zacienienia.
Tkanina mocowana jest do aluminiowego układu zawieszenia za pomocą rzepów. Dzięki temu rolety rzymskie można łatwo zawiesić, a tkaninę można w każdej chwili zmienić lub wyprać. Wybierając rolety rzymskie, należy pomyśleć także o sposobie sterowania – do wyboru jest sterowanie ręczne lub mechaniczne.
Rolety rzymskie mają tę zaletę, że z łatwością można je wymieniać i łączyć w dowolnym kolorze. Każdemu oknu hotelowemu możesz nadać inny kolor lub dostosować je do aktualnego wyposażenia.