Krzesła konferencyjne i bankietowe ożywią każde wydarzenie

Krzesło cateringowe czarne

Krzesła bankietowe czy konferencyjne cieszą się dużym zainteresowaniem podczas różnego rodzaju wydarzeń. Trwałość jest zatem jednym z najważniejszych, ale nie jedynym czynników przy wyborze tego typu mebli. Krzesła muszą wiele znieść, ale na pewno powinny też dobrze wyglądać. Obecnie nacisk położony jest na jakość połączoną z estetyką, na połączenie funkcjonalności z dobrym wyglądem. Również dlatego, że oferta krzeseł jest szeroka, nie należy lekceważyć wyboru. Jak zatem wybrać ten najlepszy?

Aluminium i stal

Może Cię to zdziwić, ale pomimo powszechnej popularności materiałów naturalnych, drewno nie różni się już zbytnio od innych. Przynajmniej jeśli chodzi o krzesła konferencyjne i bankietowe. Obecnie do ich produkcji wykorzystuje się głównie stal, aluminium i oczywiście tkaninę. Powodem jest przede wszystkim to, że takie krzesła są lekkie, można je łatwo złożyć i wygodnie przechowywać, czy też przewieźć tam, gdzie są potrzebne. Aluminiowe krzesło waży zaledwie 5 kilogramów i ma wystarczająco dużą nośność.
Kolejną zaletą krzeseł wykonanych z aluminium lub stali jest ich oszczędność – zarówno finansowa, jak i przestrzenna. Można ustawić maksymalnie 18 krzeseł jedno na drugim. Za niską cenę otrzymujesz wysokiej jakości siedzisko, które będzie trwałe i łatwe do przechowywania. Warto również dodać, że wspomniane materiały są odporne na ścieranie.

Krzesło cateringowe niebieskie

Wszystkie rodzaje działań

Krzesła bankietowe i konferencyjne są na tyle wygodne, że goście mogą na nich siedzieć przez długi czas. Dzięki temu nadają się na różnego rodzaju imprezy. Rozświetlają pomieszczenie z okazji ślubu czy balu, prezentują się luksusowo i dostojnie z okazji przyjęcia, dzięki nim obchody jubileuszu nabierają piętna wyjątkowości i niepowtarzalności.
Ponieważ dostępna jest stosunkowo szeroka gama kolorów i materiałów, możesz wybrać odpowiedni produkt na każde wydarzenie. Czerwony nadaje się na bardziej uroczystą okazję, żółty na uroczystość, a zielony lub niebieski nadają się na przykład na bankiet.

Dodatkowa przestrzeń

Krzesła bankietowe czy konferencyjne, biorąc pod uwagę rodzaj wydarzeń, na które są wybierane, powinny być łatwe w przenoszeniu. Jednocześnie jednak powinny być również łatwe w przechowywaniu, gdyż często zdarza się, że na eventach trzeba wygospodarować więcej miejsca. Przenoszenie krzeseł lub odkładanie ich na bok może nie być łatwe, jeśli nie masz odpowiedniego typu. Krzesła bankietowe czy konferencyjne produkowane są tak, aby były reprezentacyjne, a jednocześnie praktyczne i celowe. Można je układać w stosy, co docenisz zwłaszcza podczas transportu ich do miejsca przeznaczenia i przechowywania. Dzięki temu ich użyteczność jest naprawdę szeroka. Znajdą miejsce w hotelach, restauracjach i pomieszczeniach socjalnych.

Krzesło cateringowe czerwone

 

Jest z czego wybierać

Popularne jest na przykład krzesło konferencyjne Economy – krzesło tapicerowane z solidną ramą. Ma uniwersalny, ponadczasowy i luksusowy efekt, jest gwarancją komfortu podczas posiłków czy konferencji. Krzesła cateringowe (bankietowe) w różnych kolorach charakteryzują się długą żywotnością i zapewniają wygodne siedzenie przez cały dzień. Istnieją modele wykonane z tkanin gładkich, ale także z tkanin o drobnym wzorze.
Istnieje jednak również możliwość stworzenia własnej linii krzeseł. Możesz wybrać kształt, szerokość i grubość ramy, kolor i materiał tapicerki i mieć krzesła, jakich najprawdopodobniej nie ma nikt inny.

Tanie i wysokiej jakości

Krzesła konferencyjne i bankietowe charakteryzują się wysoką jakością, a jednocześnie są niedrogie. Decydując się na własną linię, czyli krzesła robione na wymiar, masz na nie pięcioletnią gwarancję. Istnieje także możliwość zamówienia pokrowców na nie, które oczywiście będą przyszyte bezpośrednio do wybranego rodzaju krzeseł. Stworzenie wyjątkowego krzesła nie jest już tylko pomysłem. Teraz masz możliwość zaprojektowania dokładnie tego, czego chcesz i potrzebujesz. Przy zakupie 150 sztuk gratis otrzymasz także wózek, dzięki któremu logistyka związana z organizowaną imprezą będzie prosta.

 

Wybierz z naszej bogatej oferty krzesła konferencyjne.