Stoły bankietowe: możesz wybierać spośród różnych typów i materiałów

Okrągły składany stół cateringowy

Stoły bankietowe czy cateringowe to meble, które najbardziej ceni się na imprezach, na których serwowane jest jedzenie. Dzięki różnym typom stoły bankietowe nadają się zarówno na wesela czy chrzciny, ale także na przyjęcia urodzinowe czy imprezy firmowe. Zastosowanie stołów bankietowych jest wszechstronne, ich wybór jest różnorodny.

Wymiary i tabele wszelkiego rodzaju

Możesz wybierać stoły w oparciu o kilka decydujących czynników - według materiału i nośności, ale także według rozmiaru. W ofercie znajdują się stoły o klasycznych wymiarach, ale istnieje również możliwość wyboru własnego rozmiaru. Indywidualizacja – jeśli potrzebujesz czegoś wyjątkowego – jest również oczywistością.

Do bardziej uroczystego posiłku - na przykład z okazji obchodów rocznicy życia - odpowiedni jest stół Gregor Catering lub stół do Konferencji Ekonomicznej. W obu przypadkach są to stoły podłużne, które charakteryzują się połączeniem jakości i przystępnej ceny. Nadają się do restauracji, ale także do hoteli i sal konferencyjnych. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów stołów, potrzeby każdego zainteresowanego z pewnością zostaną zaspokojone.

W ofercie znajdują się oczywiście także stoły okrągłe, o średniej średnicy od 120 do 200 cm. Okrągły stół cateringowy Profi docenisz szczególnie wtedy, gdy chcesz, aby goście mogli się ze sobą komunikować, pozostawać w kontakcie i dobrze się bawić. Stoły okrągłe nadają się zarówno do pomieszczeń socjalnych, jak i sal konferencyjnych. Zapewniają gościom bardzo dobry komfort siedzenia i są gwarancją miłej atmosfery. Siedzenie przy okrągłym stole w naturalny sposób zachęca do rozmowy.

Doskonałym wyborem są także stojące stoły koktajlowe. Nadają się zarówno na przyjęcia w ogrodzie, jak i na nowoczesne wesela, wstęgi czy przyjęcia firmowe. To stoły, które przy zastosowaniu długich obrusów wyglądają luksusowo i wciągają każdego gościa w swoje otoczenie. Przy tych wysokich stołach przyjemnie jest dyskutować i bawić się, spożywanie jedzenia czy napojów na świeżym powietrzu również nie stanowi problemu.

Okrągły składany stół cateringowy

Wystarczająco miejsca

Stoły bankietowe są również świetnymi pomocnikami, ponieważ są lekkie, a jednocześnie mocne, mają dużą nośność i są składane. Stoły można łatwo rozkładać i składać w razie potrzeby niemal wszędzie. Ponieważ dzięki swojej konstrukcji stoły można łatwo i wygodnie złożyć, do ich przechowywania potrzeba jedynie minimalnej przestrzeni. Można je zatem wykorzystać nie tylko do okazjonalnego nakrycia stołu, ale także podczas dużych imprez okolicznościowych. Można je łatwo przenosić i można z nich korzystać wielokrotnie w dowolnym momencie. Pomimo tej elastyczności są wystarczająco stabilne i trwałe.

Konstrukcja stołu wykonana jest z rur stalowych i zawiera również mechanizm blokujący. Deski składają się z mocnego i trwałego polietylenu lub płyty wiórowej. Możesz wybrać kolor stołu według własnego uznania. Biały, jasny lub ciemny brąz - w zależności od okazji lub pomieszczenia, do którego potrzebujesz stołów. Co niezwykle ważne ze względu na wielokrotne użytkowanie stołów, ich obróbka powierzchniowa jest odporna na zarysowania i szybkie uszkodzenia.

Stół cateringowy 183 x 76 cm

Lekki i delikatny

W zależności od konkretnego wyboru zależy również od wagi stołów. Jednak średnio waży około 25 kilogramów. Ponieważ podczas produkcji wybierana jest stal i polietylen, stoły są nie tylko lekkie, ale także trwałe i łatwe w utrzymaniu. Jeśli się zabrudzą lub rozsypią, wystarczy przetrzeć je ściereczką i w mgnieniu oka będą jak nowe. Z tego powodu nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Bardziej wymagający klienci z pewnością docenią fakt, że stoły mogą być wykonane również z tłumieniem, co zmniejsza zarówno hałas, jak i zużycie stołu. Gumowe nóżki nie tylko redukują hałas, ale także zapobiegają uszkodzeniu podłogi w przypadku umieszczenia ich we wnętrzu.